Gry z serii Resident Evil dostępne o wiele taniej w tej świetnej paczce „Dekady Horroru”

Resident Evil dostępne o wiele taniej w świetnej paczce Humble Bundle
Newsy PC

Jeszcze nie graliście w „nowożytne” odsłony legendarnej serii horrorów? Teraz kluczowe części Resident Evil kupicie o wiele taniej w Humble Bundle.

Humble Bundle ponownie kusi nas świetnymi ofertami. Niedawno dostępna stała się nowa oferta na sierpień 2022 roku i jest ona naprawdę niezła. Za „grosze” dostajemy m.in. The Ascent czy Gas Station Simulator (śmiejcie się, ale gracze to kochają!). To jednak nie koniec wartych uwagi okazji.

Humble Bundle tym razem postanowiło zaoferować nam specjalną paczkę „Resident Evil – Dekady Horroru”. Możemy w jej ramach zakupić aż do 12 pozycji z katalogu wydawniczego Capcomu za o wiele niższą cenę. I warto się ku temu skłonić, bo płacąc za gry, pomagamy również charytatywnie. Część dochodu ze sprzedaży pójdzie m.in. na organizację non-profit Direct Relief, która zajmuje się szerzeniem pomocy medycznej na całym świecie. Sami możemy dokładnie wybrać, komu przekażemy konkretną część naszej zapłaty.

Co zaś tyczy się samych gier – mamy tu trzy progi cenowe. Pierwszy, najniższy, kosztuje zaledwie 1 euro (4,68 zł… zaraz, ile?!) i dostaniemy odświeżone pierwsze Resident Evil, wraz z pierwszym epizodem Revelations 2 i całym Revelations. No cóż, to niewiele, prawda? Ciekawiej robi się przy progu za min. (na ten moment) 46 zł. Tu możemy liczyć na części 6, 5 (Gold Edition), Zero, całe Revelations 2 i to, co powyżej. Jeśli jednak wydamy około 137 zł, dostaniemy: Resident Evil 3 Remake, RE 2 Remake, RE 7, RE 4 kupon 50% raniej na RE Village.

Jeżeli interesuje Was ta paczka – zapraszamy pod ten adres. Swoją drogą należy też pamiętać, że Village dostanie niedługo ulepszoną edycję z wieloma nowościami i pierwszym zestawem DLC, w tym fabularnym rozszerzeniem. No i wciąż zbliża się premiera remake’u „czwórki”.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie