Resident Evil Village - przeciwnik

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Wideo pokazuje najstraszniejsze momenty w grach z cyklu Resident Evil

Z okazji Halloween sympatyk Resident Evil opublikował nagranie, na którym zebrał najbardziej „poruszające” sceny z każdej odsłony gry.

Autor kanału MojoPlays na YouTube podzielił się z siecią wideo z najstraszniejszymi momentami z poszczególnych części Resident Evil.

10-minutowy filmik oferuje prawdziwą podróż po historii serii, zaczynając od ataku psów w pierwszej części i kończąc na dziecku z RE Village. To oczywiście subiektywne zestawienie; być może fani gry mogliby wskazać inne sceny, które przestraszyły ich jeszcze bardziej.

Seria Resident Evil jest z graczami od 1996. Natomiast ostatnia część zadebiutowała w maju zeszłego roku. Horror z dużą Lady Dimitrescu przypadł do gustu fanom serii i zebrał bardzo dobre noty. Ósma część RE sprzedaje się bardzo dobrze. Capcom planuje rozwijać projekt – ostatnio pisaliśmy o tym, że gra otrzyma darmowe DLC.

Jeśli wciąż zastanawiacie się nad zakupem, to być może przekona Was nasza recenzja – nasz redaktor ocenił tytuł na 4,5.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 64 reviews)
Excellent42%
Very good5%
Average2%
Poor1%
Terrible50%