Fani klasycznych Resident Evil, szykujcie się. Capcom ma coś specjalnie dla Was

Resident Evil 2 remake - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Wygląda na to, że Capcom trzyma w rękawie niespodziankę dla fanów serii Resident Evil. Firma sugeruje, że ma do pokazania coś, co spodoba się fanom zombiaków i korporacji Umbrella.

Na Twitterze oficjalnego portalu serii pojawiła się grafika wskazująca, że Capcom pracuje nad czymś związanym z klasycznymi odsłonami serii. Konkrety mamy poznać jutro, 15 lutego, o godzinie 8:00 czasu polskiego.

Wygląda na to, że to był powód, dla którego wszyscy pracownicy wokół mnie byli ostatnio zajęci. Jutro (…) będzie się coś działo, więc mamy nadzieję, że wszyscy się ucieszycie!

– czytamy na Twitterze Resident Evil Portal
 Resident Evil Portal - grafika
Źródło: Capcom

O co może chodzić? Fani spekulują, że Capcom zamierza wydać klasyczne odsłony Resident Evil na nowych platformach. Nieco kłóci się to z ideą wydawania remake’ów klasycznych części serii, ale nie możemy tego wykluczać. Możliwe też, że „niespodzianka” jest nieco mniej ekscytująca i japoński wydawca szykuje serię wspominkowych artykułów lub gadżetów związanych ze starszymi Residentami. Póki co warto uzbroić się w cierpliwość – do ujawnienia nie pozostało już dużo czasu.

To nie jedyna niespodzianka, jaką szykuje Capcom. Firma odlicza też godziny do tajemniczego wydarzenia – więcej informacji znajdziecie w tym artykule.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie