Resident Evil 3 Remake “z premierą w 2020 roku”

Choć Capcom milczy na temat Resident Evil 3 Remake, w sieci pojawiają się kolejne doniesienia na temat premiery gry, która ma nastąpić już w przyszłym roku.

Co jakiś czas trafiają do nas pogłoski dotyczące Resident Evil 3 Remake i choć nic nie zostało potwierdzone, możemy spodziewać się, że tytuł jednak powstaje. Według najnowszych plotek, odświeżony Nemesis zajrzy do nas w 2020 roku. Skąd ta pewność?

Pierwszym źródłem, które potwierdza powyższe, jest YouTube’owy kanał Spawn Wave, który dawniej ujawnił m.in. powstawanie gry Elden Ring. To jednak nie wszystko, ponieważ serwis VGC pisze, że zgadza się to z tym, co sam słyszał z wielu źródeł.

Przypominamy, że wydany na początku tego roku Resident Evil 2 Remake okazał się strzałem w dziesiątkę i choć znacznie różnił się od pierwowzoru, zdobył ogromny rozgłos, a sprzedaż gry zbliżyła się do 5 milionów sztuk.

Bardzo możliwe, że odświeżany Resident Evil 3 wykorzysta przynajmniej niektóre zasoby z remake’u dwójki, co rzeczywiście umożliwi wydanie tytułu już w przyszłym roku. No cóż, czekamy na oficjalną zapowiedź.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: