Resident Evil 3 Remake – rozmiar pliku na Xbox One ujawniony

0 komentarzy

Za trzy miesiące będziemy mogli pobawić się przy odświeżonym horrorze Resident Evil 3, a dzisiaj mamy dla Was kolejną konkretną informacją dotyczącą tej gry.

Data premiery Resident Evil 3 Remake została ustalona na 3 kwietnia, a jeśli nie możecie się doczekać i śledzicie każdą wieść dotyczącą tytułu, dzisiaj dowiedzieliśmy się, ile miejsca zajmie ona na dysku twardym konsoli Xbox One.

Resident Evil 3 Remake – 2x więcej od „dwójki”

Na karcie gry Resident Evil 3 Remake w sklepie Microsoftu ujawniono, że tytuł potrzebuje 43,01 GB. Dużo, zważywszy na to, że Resident Evil 2 Remake wymagał 22,04 GB. Pamiętajcie jednak, że trójka to nie tylko kampania fabularna, lecz również tryb sieciowy Resident Evil Resistance.

Serwis Gamingbolt dodaje, że zarówno kampania (która jest faktycznym remake’em), jak i nowy tryb wieloosobowy Resident Evil Resistance zostaną pobrane oddzielnie. Rozmiar kampanii to 21,93 GB, a rozmiar pliku Resistance to 20,47 GB.

Zatem niby dwa razy więcej pobierania, ale sama kampania waży tyle, co odświeżone RE 2. Można się spodziewać, że podobny rozmiar gry zobaczymy na PC oraz PlayStation 4.

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się