Resident Evil 3 Remake – prace nad grą w zaawansowanym stadium, nieoficjalnie

Jeszcze nie doczekaliśmy premiery odświeżonego RE2, a prawdopodobnie powinniśmy szykować się już na zapowiedź Resident Evil 3 Remake.

Resident Evil 2 Remake pojawi się 25 stycznia 2019 roku na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Capcom odgrzewa kotleta jak prawdziwy mistrz kuchni, dlatego z jeszcze większym apetytem patrzymy w przyszłość z nadzieją, że również kultowy Resident Evil 3 doczeka się nowej wersji. Jak wynika z najnowszych przecieków, prace nad remake’m trójki ida pełna parą.

Resident Evil 3 Remake już ma się robić

Użytkownik forum ResetEra skrywający się za pseudonimem DuskGolem udowodnił w przeszłości, że ma dobrych informatorów. To on ujawnił szczegóły dotyczące DLC Not Hero do Resident Evil 7. Teraz insider powraca z kolejną wiadomością.

Według DuskGolem, Resident Evil 3 Remake znajduje się w pełnej produkcji. Insider podkreśla również, że trójka będzie ostatnim remake’m z głównej linii serii. Capcom ponoć chce odświeżyć starsze gry, by móc je z łatwością przenieść w przyszłości na kolejną generację konsol, czyli PS5 i Xbox Scarlett.

Powyższe rewelacje są oczywiście nieoficjalne, lecz przypominamy, że pod koniec listopada producent Tsuyoshi Kanda stwierdził, iż chciałby pochylić się jeszcze nad innymi klasycznymi przedstawicielami serii.

Znając umiłowanie Capcom do odgrzewania starych gier, Resident Evil 3 Remake jest naprawdę niewykluczony. W oczekiwaniu na jakiekolwiek potwierdzone wieści zerknijcie na filmiki prezentujące odświeżone RE2.

Resident Evil 2 Remake – 4 x gameplay
Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: