Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Resident Evil 2 Remake będzie mieć dwa tryby graficzne na konsolach

Oto szczegóły nadchodzącej odświeżonej wersji hitu sprzed lat.

Zdaje się, że różne tryby wyświetlania obrazu w grach na konsole powoli stają się standardem. Nie inaczej będzie z Resident Evil 2 Remake, które wpasowuje się w wymieniony trend.

Otóż posiadacze Xbox One X oraz PlayStation 4 Pro, będą mogli skorzystać z dwóch trybów graficznych. Pierwszy zaoferuje rozgrywkę w 4K z zachowaniem 30 klatek animacji na sekundę, drugi natomiast pozwoli na grę w 60 klatkach na sekundę. W przypadku drugiego trybu, nie jest jasne, czy gracze otrzymają 1080p czy 720p. Obstawiamy, że w przypadku PlayStation 4 Pro oraz Xbox One X, takie ustawienia nie powinny być problemem, tym bardziej, że mówimy tutaj o remake’u. Być może 60 klatek i 720p będzie tylko na zwykłym PS4 oraz XOne.

Dla przypomnienia dodamy, że Resident Evil 2 Remake ukaże się na PC, PS4 oraz XOne 25 stycznia 2019 roku. Będzie to całkowicie odświeżona wersja oryginału sprzed 20 lat, wydanego jeszcze na pierwsze PlayStation.

Czekacie na Resident Evil 2 Remake? Dajcie koniecznie znać w komentarzach pod tekstem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%