Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Powstaje remaster Need for Speed: Hot Pursuit [POGŁOSKA]

Z raportu VentureBeat wynika, że Electronic Arts pracuje nad odnowionym wydaniem Need for Speed: Hot Pursuit. Tytuł ma zadebiutować na PC i konsolach.

Dziennikarz VentureBeat Jeff Grubb sugeruje, że trwają prace nad remasterem Hot Pursuit, uważanego przez wielu fanów za najlepszą odsłonę cyklu. Odświeżona edycja NFS-a ma być jednym z siedmiu tytułów wydanych przez Electronic Arts, które przed końcem 2020 trafią na platformę Switch. Remaster ma zdaniem VentureBeat wylądować też na pecetach i konsolach Sony i Microsoftu.

Nie wiadomo, czy wyremontowane Hot Pursuit pojawi się też na konsolach następnej generacji. Nie są jeszcze znane żadne konkrety dotyczące remastera.

Początki serii Need For Speed sięgają roku 1994. Hot Pursuit zadebiutowało w 2010, trafiając na blaszaki, PS3 i Xboksa 360. Produkcja kładzie nacisk na pościgi policyjne – bierzemy udział w rozbudowanej kampanii, w której jako jedna ze stron: policja lub uciekający kierowca – robimy wszystko, by nie dać wygrać przeciwnikom.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się