Remake System Shock – opublikowano 1,5-godzinny gameplay z gry

Nightdive Studios pokazało kolejny materiał z remake’u FPS-a z 1994 roku. Jest co oglądać – materiał trwa 1,5 godziny i zawiera komentarze twórców.

Bardzo często publikowane w sieci trailery z gier pozostawiają wiele do życzenia – niektóre z nich są bardzo krótkie, a niektóre nie prezentują gameplayu z wyczekiwanej przez nas produkcji. Deweloperzy z Nightdive Studios postarali się, by pokazać możliwie najwięcej – i tak do sieci trafił0 1,5 godziny materiału z rozgrywki, ubarwione komentarzami twórców.

Na filmie znajdziemy praktycznie wszystko, co chcielibyśmy wiedzieć o mechanice gry – widzimy tu zarówno walkę i eksplorację, jak i rozwiązywanie zagadek czy interfejs. Trailer jest stosunkowo nowy – ma w tytule datę 14 stycznia, co sugeruje, że pochodzi z obecnej wersji produkcji (być może z tego samego wydania gry, z którego w grudniu została na pewien czas udostępniona jej wersja demonstracyjna).

Remake strzelanki z elementami RPG autorstwa Looking Glass został zapowiedziany w 2015 roku. Od tego czasu produkcja borykała się z różnymi trudnościami – w 2018 prace nad grą zostały wstrzymane, co było tłumaczone przez Nightdive Studios tym, że deweloperzy rozminęli się z pierwotną wersją projektu. Ostatecznie jednak produkcja raczej ujrzy światło dzienne – jej premiera planowana jest na 2020. Tytuł trafi na PC, PS4 i Xboksa One.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: