Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Red Dead Redemption 2 zalicza jeden z najlepszych debiutów w historii rozrywki!

To się nazywa świetny wynik.

Rockstar podało, że Red Dead Redemption 2 wygenerowało w trzy dni od premiery aż 725 mln dolarów przychodu, co stanowi drugi na świecie tego rodzaju przychód w historii całej branży rozrywkowej. Pierwsze miejsce nadal należy do GTA V, które w weekend otwarcia pozwoliło wygenerować producentowi przychód na poziomie miliarda dolarów.

Nie da się ukryć, że takie liczby imponują i pokazują siłę branży gier.

Co więcej, Red Dead Redemption 2 może się poszczycić największą liczbą złożonych zamówień przedpremierowych w PlayStation Store i tak samo najlepszą sprzedażą w pierwszych trzech dniach od premiery w tym samym sklepie.

Graliście już w Red Dead Redemption 2? Dajcie koniecznie znać w komentarzach pod tekstem.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%