Ta gra ukaże się dopiero za pół roku, a już skończyły się zamówienia przedpremierowe

Największy sklep internetowy świata już nie przyjmuje zamówień.

W sklepie Amazon skończyły się właśnie preordery na Red Dead Redemption 2 w wersji na PlayStation 4. Chcielibyście zamówić grę przez ten sklep? Nie ma szans. O ile wersji na Xboksa One pozostały ostatnie sztuk, tak na PS4 nie da rady złożyć zamówienia.

Jest to o tyle ciekawa sytuacja, że przecież nie znamy tak naprawdę żadnych szczegółów odnośnie Red Dead Redemption 2, poza tym, że prawdopodobnie pojawi się jeszcze w tym roku. Rockstar trzyma do końca w tajemnicy informacje o grze, ale liczymy na to, że w trakcie E3 odkryje część kart.

A Wy czekacie na Red Dead Redemption 2? Dajcie koniecznie znać w komentarzach pod tekstem, czego spodziewacie się po kontynuacji hitu od Rockstar sprzed lat.

Premiera Red Dead Redemption 2 jesienią tego roku?

W trakcie niedawnego spotkania z inwestorami, Take-Two podzieliło się nie tylko wynikami sprzedażowymi swoich największych marek. Dowiedzieliśmy się również, że na ten rok przygotowywane są przede wszystkim dwie duże premiery. Mowa o Red Dead Redemption 2 oraz NBA 2K18. Take-Two zaznacza, że w przypadku tego pierwszego tytułu, ukazać się ma jesienią tego roku.

Co więcej, produkcja będzie zawierać tryb rozgrywki sieciowej, ale jak podkreśla wydawca, nie boi się w tym przypadku rywalizacji z GTA Online. Mimo tego, że obie gry są do siebie dość podobne, także pod względem zmagań w internecie.

Nie znamy niestety konkretów jeśli chodzi o tryb multi w Red Dead Redemption 2. Take-Two zaznacza, że ogłoszenie jakichkolwiek detali leży w gestii producenta gry – Rockstar Games.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.