Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Red Dead Redemption 2 na PC? Media Markt tłumaczy wpadkę

Co z grą w wersji na komputery?

Kilka dni temu na stronach popularnego sklepu Media Markt, pojawiła się karta produktu Red Dead Redemption 2 w wersji na PC. Co ciekawe, na wymienionej stronie, można było składać zamówienia przedpremierowe na grę. Oczywiście do tej pory Rockstar Games nie potwierdził, że taka wersja w ogóle się pojawi.

Dziś dowiadujemy się, że karta produktu z Red Dead Redemption 2 na PC była tylko tak zwanym „placeholderem”, stroną internetową, która ma tylko rezerwować miejsce w strukturze witryny. To wcale nie oznacza, że w ofercie Media Marktu pojawi się Red Dead Redemption 2 w wersji na PC.

Jak tłumaczy przedstawiciel Media Markt na łamach WCCFTech, pracownicy jednego ze sklepów, liczyli na to że produkcja pojawi się za jakiś czas także na komputerach, tak jak to miało miejsce w przypadku GTA V. Jednakże strona z kartą produktu Red Dead Redemption 2 na PC, została już usunięta. Jak widać, był to błąd.

Wygląda na to, że Media Markt nie ma żadnych informacji odnośnie komputerowej wersji Red Dead Redemption 2. Przypomnijmy że w przypadku GTA V, produkcja najpierw pojawiła się na PS3 i X360 w 2013 roku, potem po roku na PS4 i XOne, a dopiero w 2015 roku na PC.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%