Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Red Dead Redemption 2 – fan zbudował lokację z gry z patyków

Jeden z fanów gry Red Dead Redemption 2 postanowił zbudować imponujący model jeden z lokacji z gry, używając patyków.

Każdy ma jakieś hobby, zwłaszcza się przydaje w trakcie kwarantanny. Co robią fani przykładowo Red Dead Redemption 2? Budują lokacje z małych patyczków. Dla przykładu zrobił tak jeden z użytkowników Reddita, który postanowił pochwalić się swoim dziełem na wymienionym forum. Zbudował on bowiem replikę Annesburgu – kopalnię węgla, która odgrywa ważną rolę w grze. Szczegółowość konstrukcji naprawdę robi wrażenie.

Jak twierdzi autor makiety, projekt zabrał mu około 60 godzin, w tym czasie udałoby się przejść całe Red Dead Redemption 2, które zresztą jest bardzo długą grą.

Red Dead Redemption 2 zostało wydane w 2018 roku i odniosło ogromny sukces. Jak widać, od tamtej pory ma wiernych fanów, którzy nie boją się okazywać swojego oddania grze.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się