Red Dead Redemption 2 konik

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

1 komentarz

Niecodzienny błąd w Red Dead Redemption 2. Ktoś uderzył bohatera koniem

Użytkownik YouTube o pseudonimie TurtleMan zarejestrował na filmiku niepospolite zdarzenie w Red Dead Redemption 2.

RDR2 to dla niektórych najlepsza gra, jaka kiedykolwiek powstała. Tytuł zachwyca grafiką, klimatem i rozbudowanym modułem sieciowym, jednak nie jest wolny od wad i błędów. Świadkiem jednego z ciekawszych był ostatnio youtuber o pseudonimie TurtleMan.

Na filmiku opublikowanym przez gracza widzimy, jak John w Red Dead Redemption 2 jedzie sobie spokojnie na koniu. Sielankę burzy niespodziewany przylot drugiego pięknego zwierza, który tratuje postać. Nie wiadomo, skąd wziął się ów drugi koń i dokąd zmierzał, ale chcąc nie chcąc pierwszorzędnie trafił w Johna.

Niedawno pisaliśmy o paru innych oryginalnych błędach w RDR2. Jeden z nich dotyczy lustrzanych odbić w grze, które nie do końca zachowują się tak, jak można od nich oczekiwać. Natomiast tutaj wspominaliśmy o ciekawej usterce, która zamienia Arthura w beczkę. W tym przypadku główny bohater wygląda bardzo twarzowo.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się