Red Dead Redemption 2 pogoda

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Fan RDR2 pokazał 120-godzinną dynamikę pogody w grze [WIDEO]

Gracz zarejestrował pięciodobową zmianę aury w Red Dead Redemption 2. Całość streścił na 3-minutowym filmiku. Efekt robi wrażenie.

RDR2 zadebiutowało w 2018. Produkcja nie jest więc już nowa, ale wciąż cieszy się popularnością. Dowodem na to są nie tylko mody, ale i różne ciekawostki i obserwacje, jakimi dzielą się fani tytułu w internecie. Użytkownik forum Reddit o pseudonimie GAME-LAPSE pokazał wczoraj wideo, które stanowi 3-minutowy skrót z nagrania 120 godzin zmian aury w grze.

Wideo przedstawia pięć cyklów dobowych. W ich czasie pogoda zmienia się diametralnie – widzimy praktycznie wszystko: słoneczne niebo, mgłę, zachmurzenia i burze. Obecne na ujęciu drzewa pokazują również zmienny kierunek wiatru.

Jeśli chodzi o inne ciekawostki z Red Dead Redemption 2, to ostatnio pisaliśmy między innymi o detonowaniu 200 lasek dynamitu za sprawą jednego strzału z rewolwera i o błędzie, który zamyka Arthura w beczce.

Przy okazji warto też przypomnieć, że niedawno Rockstar wydało duży dodatek do RDO o nazwie Blood Money. Fani Red Dead bardzo długo czekali na ruch twórców w tej kwestii. Rok temu zorganizowali nawet protest, w ramach którego masowo przebierali się za klaunów. Coś pięknego.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się