Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Red Dead Online znowu rozczarowuje. Gracze krytykują Rockstar

Red Dead Online nie zachwyciło graczy nową aktualizacją. Fani ostro krytykują Rockstar za chciwość i kiepską jakość dodawanych do gry treści.

Sieciowy moduł Red Dead Redemption 2 został już oficjalnie odłączony od trybu singleplayer i można go zgarnąć za grosze. Na serwery gry napływają nowi śmiałkowie, a Rockstar już szykuje się do wprowadzania nowej treści.

Niestety, na ten moment sytuacja Red Dead Online nie jest najlepsza. Ostatnia aktualizacja Bounty Hunter mocno zawiodła graczy, a zawarta w niej przepustka Outlaw Pass nie gwarantuje właściwie żadnych ciekawych nowości.

Sama klasa Łowcy Nagród kosztuje więcej od pozostałych i – delikatnie mówiąc – nie zachwyca. Oczywiście gracze wyrazili swoje niezadowolenie w mediach społecznościowych.

W skrócie, to drobny dodatek dla roli Łowcy Nagród, który absolutnie nie jest wart 15 sztabek złota, wraz z kostiumami i umiejętnościami do odblokowania. Plus Outlaw Pass z kiepsko wykonanymi, brzydkimi przedmiotami kosmetycznymi i ulepszeniami, które nie powinny wiązać się z zakupem za 40 sztabek złota.

-komentuje jeden z graczy na Reddit

Dla kontekstu dodam, że sztabki złota to wewnętrzna waluta premium w RDO. 40 sztabek kosztuje około 60 złotych zależnie od wybranego przez nas pakietu.

Nic dziwnego, że gracze są niezadowoleni. Kiepska jakość dodatkowej zawartości to jedno, ale jeśli kosztuje ona przy tym kilkadziesiąt złotych, to fani gry mają prawo czuć się na swój sposób oszukani.

Mimo wszystko Red Dead Online może wkrótce zostać bardzo usprawnione. Napływ nowych graczy pozwoli Rockstar na bardziej swobodny i zaawansowany rozwój produkcji i być może RDO kiedyś dorówna GTA Online.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się