Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 komentarz

Recenzje God of War. Sony decyduje się na odważny krok

Czekacie na nowe przygody Kratosa, które mają wyznaczyć nową jakość w serii? Choć nadchodząca odsłona gry będzie się znacznie różniła mechaniką walki od poprzedników, Sony jest pewne, że ma asa w rękawie. Recenzje God of War zobaczymy długo przed premierą. Jest konkretna data na zniesienie embargo.

God of War to zdecydowanie jedna z najciekawszych premier tego miesiąca i wielu posiadaczy PlayStation 4 nie może doczekać się 20 kwietnia, kiedy to Kratos wraz z synem Atreusem pojawią się na naszych konsolach. Deweloperzy zdecydowali się jednak na odważny krok, odmieniając dotychczasowy wizerunek serii. Zamiast typowego slashera otrzymamy bardziej taktyczną zabawę i co najważniejsze, nie będziemy sami. Arteus nie pojawi się tylko w przerywnikach fabularnych, lecz będzie naszym nieodłącznym towarzyszem walki. Czy wyjdzie to cyklowi God of War na dobre?

Recenzje God of War pojawią się 12 kwietnia

Sony jest pewne sukcesu nowej formuły na God of War i zdecydowało się na kolejny odważny krok. Idąc pod prąd obecnym trendom, gdzie zazwyczaj recenzje wielkich produkcji AAA są dostępne w dniu premiery lub nawet kilka dni po niej, postanowiono wysłać redakcjom klucze na recenzenckie egzemplarze tytułu o wiele wcześniej. Jak czytamy na łamach serwisu Attack of the Fanboy, Sony potwierdziło, że embargo na recenzje God of War zostanie zniesione już tydzień przed premierą, dokładnie w dniu 12 kwietnia 2018 roku.

Premiery gier na kwiecień 2018. 10 najlepszych tytułów

Każdy będzie mógł się zatem przekonać, jak branża ocenia God of War, co z pewnością jest świetną wiadomością dla graczy, którzy nie zwykli kupować kota w worku. Oczywiście fakt, że recenzje God of War postanowiono pokazać światu tak szybko, nie gwarantuje, że będzie to murowany hit, lecz oglądając wcześniejsze gameplay’e dużo na to wskazuje.

Jak sądzicie, jakie oceny Kratos zgarnie w recenzjach God of War?

Oby recenzje God of War były tak mocne jak ta reklama!

Przypominamy, że najnowsza część God of War opowiada historię Kratosa, który po zemszczeniu się na bogach Olimpu zamieszkał w pełnym niebezpieczeństw świecie nordyckich bóstw, gdzie próbuje wychować syna Atreusa i zmierzyć się ze swoim mrocznym dziedzictwem. Gra charakteryzować się będzie angażującą historią, widowiskowymi walkami oraz bogatym światem inspirowanym nordycką mitologią.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%