Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Recenzje Bugsnax – tytuł z PS Plus zaskakuje jakością

W sieci opublikowano pierwsze, zaskakująco pozytywne recenzje Bugsnax. Pierwsza gra dostępna w ramach PS Plus na PS5 jest naprawdę niezła.

Pamiętacie jeszcze zapowiedź Bugsnax? Ten niepozorny, dość dziwaczny tytuł został zaprezentowany graczom na jednej z konferencji Sony i wzbudził dość mieszane uczucia.

Twórcy Octodad ponownie zdecydowali się na stworzenie nietypowej produkcji, która wyróżnia się na tle innych gier niezależnych.

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje gry:

  • TheSixthAxis – 9/10
  • Gamespew – 9/10
  • GamesRadar – 4/10
  • TrustedReviews 4/5
  • WCCFTech – 7.5/10
  • GameInformer – 7/10
  • Metro – 6/10

Oceny mogą zaskakiwać. Dość brzydki, dziwaczny tytuł z tak wysokimi notami ewidentnie ma w sobie masę uroku, skoro aż tak spodobał się niektórym recenzentom.

Produkcja jest chwalona za fantastyczną rozgrywkę, świetnie zrealizowane postacie i poruszającą historię. Testerzy sugerują, że gra zdecydowanie zostanie zapamiętana przez branżę na długie lata. Oby nie były to słowa rzucone na wiatr.

Z drugiej strony Bugsnax ma być momentami dość frustrującą produkcją, która nie może pochwalić się nawet przeciętną oprawą. We znaki ma dawać się też fizyka gry, która często prowadzi do psucia się niektórych elementów zabawy.

Mimo to, jeśli jesteście wyposażeni w PS Plus i nową konsolę Sony, to chyba warto dać temu tytułowi szansę. Gra będzie pierwszą produkcją dostępną w ramach abonamentu na PlayStation 5.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się