Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Ready at Dawn przedstawia nową grę na silniku The Order: 1886. Są screeny!

Nie tylko na PlayStation 4.

Twórcy The Order: 1886 zapowiedzieli De-formers, która będzie czymś totalnie odmiennym od wspomnianej i mrocznej produkcji. To, co połączy obie gry, to silnik graficzny, który ma pochwalić się w przypadku nowego projektu jeszcze lepszym odwzorowaniem fizyki świata.

Poza tym… jesteśmy zaskoczeni. De-formers to cukierkowa i kolorowa gra sieciowa, która zmierza na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Póki co nie zdradzono, kiedy możemy spodziewać się premiery tytułu.

De-formers skupi się w zasadzie jedynie na multi, oferując nie tylko grę poprzez sieć, lecz również lokalnie, nawet na podzielonym ekranie (maksymalnie dla czterech osób). Na deser pogramy z botami – to na wypadek, gdybyśmy akurat nie mieli dostępu do internetu.

Każdy gracz pokieruje swoim stworkiem, a miejscem akcji będą areny, z których można wypaść. Naszym zadaniem będzie oczywiście pokonanie przeciwników, co zrobimy albo zrzucając ich poza obręb planszy, albo pokonując w walce wręcz. Nasz potworek ma rosnąć pożerając elementy, które znajdziemy na arenach. Co ciekawe, zjemy również pokonanego przeciwnika, co również dopakuje kierowaną kreaturę. Taki mały wątek kanibalistyczny.

Areny będą obfitowały w różne znajdźki, więc na pewno nudno nie będzie. Jak prezentuje się De-formers? Zapraszamy do galerii poniżej.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się