Resident Evil 8 zaoferuje trzy grywalne postacie [POGŁOSKA]

Dusk Golem co jakiś czas częstuje nas świeżymi doniesieniami na temat RE8. Zgodnie z kolejnymi informacjami od insidera Capcomu, w ósmej odsłonie cyklu gracze wcielą się w trzech bohaterów, z których głównym będzie Ethan.

Nowa wiadomość o RE8, którą Dusk Golem zdecydował podzielić się ze społecznością Twittera, dotyczy liczby grywalnych postaci. Informator powiązany z Capcomem potwierdził swoje wcześniejsze doniesienia o tym, że tytuł zaoferuje aż trzech głównych protagonistów.

Jak wyjawia Dusk Golem, bohater bohaterowi nierówny. Główną postacią w Village będzie Ethan z “siódemki” – spędzimy z nim 50-60 procent czasu. Drugim grywalnym bohaterem zagramy przez 30-40 procent czasu, a obcowanie z trzecim ma zajmować 10 procent rozgrywki.

Na temat “ósemki” wiadomo już wiele, choć wciąż są to nieoficjalne wiadomości. Zgodnie z wcześniejszymi przeciekami od Dusk Golema, nowa część będzie “najmroczniejszą i najstraszliwszą odsłoną w całym cyklu”. Gra o podtytule Village ma poruszać tematykę okultyzmu i halucynacji.

Akcję w kolejnym RE, podobnie jak w “siódemce”, będziemy obserwować z perspektywy pierwszoosobowej. Nieoficjalnie mówi się również, że Village zadebiutuje w 2021.

Dagmara Kottke

Dagmara Kottke

Przygodę z grami zaczynała od tytułów takich jak Worms, THPS i Pizza Connection 2. Aktualnie obcuje przede wszystkim z produkcjami strategicznymi i pomysłowymi indykami; ogólnie gra w tytuły, w które nikt nie gra – i czyta książki, których nikt nie czyta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: