RDR2 Arthur trzela

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Główny bohater RDR2 jak prawdziwy. Gracz odtwarza twarz Arthura, korzystając z AI

Jak mógłby wyglądać Arthur Morgan z RDR2, gdyby istniał naprawdę? Poniżej znajdziecie jedną z możliwych odpowiedzi na to pytanie.

Użytkownik Reddita o pseudonimie FlemmerVermeul podzielił się ze społecznością forum grafiką, która przedstawia realistyczną wersję facjaty głównego bohatera RDR2, stworzoną za pomocą AI.

Aparycja postaci zachwyca – to jest prawie jak zdjęcie; Arthur mógłby istotnie tak wyglądać w prawdziwym życiu. Zapytany, z jakiego narzędzia korzystał, twórca odpowiedział, że był to pewien algorytm. O szczegółach FlemmerVermeul pisze w tym miejscu.

Nie jest to pierwsza próba tego fana Red Dead Redemption 2, mająca na celu rekreację ulubionej postaci z gry. Wcześniej użytkownik forum zabierał się do tego już kilkakrotnie, ale dopiero teraz uzyskał spodziewany efekt w postaci zachwytów społeczności Reddita.

To nie odosobniony przypadek, w którym gracz korzysta ze sztucznej inteligencji do stworzenia realistycznej twarzy postaci. Nie tak dawno pisaliśmy chociażby o podobnym zabiegu innego autora, który wziął pod lupę parę postaci z Wiedźmina 3. Końcowy efekt eksperymentu z zaangażowaniem AI zobaczycie tutaj.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się