RDR2 biurko kabelki

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Gracz stworzył nieokiełznane biurko, które symuluje jazdę konną w RDR2

Realizm w produkcjach wideo jest w cenie. Jeden z fanów RDR2 postanowił wznieść wrażenia z wirtualnej jazdy konnej na wyższy poziom.

Okazuje się, że piękna grafika może nie wystarczyć, by wczuć się w klimat Dzikiego Zachodu. Dlatego niektórzy zaczynają kombinować. Autor kanału Teenenggr na YouTube podzielił się z internetem filmikiem, w którym prezentuje prototyp biurka symulującego galop konia w Red Dead Redemption 2.

Za ożywienie starego mebla odpowiada prosty mechanizm, który youtuber przymocował na dole mebla. W pewnym momencie biurko zaczyna brykać i staje się tak nieokiełznane, że zrzuca monitor. Ale i ten fakt niestraszny jest nietuzinkowemu wynalazcy. W ruch idzie szara taśma, którą Teenenggr przytwierdza do blatu podstawę monitora i klawiaturę.

Nie są to oczywiście pierwsze eksperymenty autora kanału – na jego koncie możemy znaleźć wiele ciekawych projektów. Na jednym z nagrań youtuber prowadzi chociażby samochód w grze za pomocą perkusji. Natomiast na innym próbuje poczuć na własnej skórze odrzut karabinu snajperskiego.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się