Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Razer przedstawia swoją najnowszą myszkę

Najnowszy sprzęt świeci w wielu kolorach.

Razer Abyssus Essential, znana w Chinach jako Razer Jugan, od teraz jest dostępna na całym świecie. Ta podstawowa myszka została wyposażona w system Chroma oraz, po raz pierwszy wśród myszek Razera, w podświetlenie typu underglow, odbijające się od powierzchni podkładki.

W myszkę wbudowano gamingowy sensor optyczny o rozdzielczości 7200 DPI. Abyssus Essential charakteryzuje się również wygodnym oburęcznym kształtem.

Razer Abyssus Essential daje graczom dostęp do ekosystemu Chroma, który pozwala na tworzenie własnych ustawień podświetlania oraz wybór spośród 16,8 miliona kolorów i szerokiej gamy efektów.

Cena urządzenia to 49,99 euro.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%