0 komentarzy

Tagi:

Razer sprzedaje gumki dla graczy mobilnych. Nie żartujemy

Znany producent sprzętu gamingowego chce podbić rynek gumkami dla graczy. Razer po raz kolejny zaskakuje.

Kto by się spodziewał takiego pomysłu… Razer planuje wypuścić na rynek gumki dla graczy mobilnych. Dzięki nim palce mają się nie ześlizgiwać z ekranu telefonu. Jak zapewnia twórca, mają być wykonane z gładkiej tkaniny (35% Tkanina z włókna srebrnego, 60% Nylon, 5% Spandex) o wysokiej czułości, dzięki czemu będą lekkie i oddychające. Cena gumek wynosi 9.99 dolarów, czyli około 37 zł. Są rozciągliwe, więc powinny pasować do różnych wielkości palców.

O ile projekt takiego wyposażenia jest dziwny, tak niektórym graczom może się przydać. A przynajmniej sprawić bardziej komfortową rozgrywkę. Zwłaszcza tym, którzy mają potliwe dłonie. Niemniej trzeba poczekać, aż „ochraniacze” na palce ukażą się w sprzedaży.

To zresztą nie pierwszy taki niecodzienny projekt od tej firmy. Niedawno pisaliśmy o planach stworzenia maseczek z podświetleniem RGB. Co więcej, maska ma posiadać głośnik oraz mikrofon, aby ułatwić komunikację z innymi ludźmi. Producent wspominał nawet, że produkt ma zapewnić nawet 95-procentową odporność przed pyłem i innymi zanieczyszczeniami. Podobno gracze też wychodzą czasem na zewnątrz;)

Czym jeszcze zaskoczy nas Razer? Nie wiadomo, jednak można się po nich spodziewać naprawdę wiele. Szkoda, że gumki na palce nie mają podświetlenia RGB. Ten nieodłączny znak rozpoznawalny marki.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się