Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Razer BlackWidow Lite do pracy i zabawy

Nowa klawiatura od znanego producenta ma zaskoczyć uniwersalnością.

BlackWidow Lite łączy wydajność mechanicznych przełączników Razera i elegancki, minimalistyczny profil obudowy, który dobrze wpisze się w biurowe otoczenie. Klawiaturę wyposażono w pomarańczowe przełączniki Razera, zapewniające nieomal bezgłośną pracę, jednak przy zachowaniu precyzji działania i odpowiedniego oporu podczas ich wciskania.

Każdy z przełączników przetestowano po kątem wytrzymałości, a ich trwałość wynosi 80 milionów kliknięć. Do BlackWidow Lite dołączono oddzielne uszczelki typu O-ring, aby zapewnić dodatkowe wygłuszenie i zredukować zmęczenie.

BlackWidow Lite poszerza linię urządzeń przeznaczonych do codziennej pracy, do której należą myszka Razer Atheris czy podkładka Goliathus Mobile Stealth. Klawiatura stanowi uzupełnienie zaawansowanych urządzeń takich jak laptop Blade Stealth, Phone 2 czy słuchawki douszne Hammerhead USB-C ANC.

BlackWidow Lite to kompaktowa klawiatura bez bloku numerycznego, wyposażona w odłączany kabel w oplocie – dla łatwego przechowywania i transportu. Indywidualnie podświetlane na biało klawisze pozwalają na pracę w złych warunkach oświetleniowych, a ich jasność można w pełni regulować. Aplikacja Synapse 3, oparta na chmurze, daje dostęp do zaawansowanych opcji konfiguracyjnych, obejmujących tworzenie własnych makr, skrótów klawiaturowych oraz wiele więcej.

Źródło: Razer

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%