Ubisoft publikuje tajemniczą grafikę. Wiemy, co może oznaczać

Ubisoft publikuje tajemniczą grafikę. Wiemy, co może oznaczać
Newsy PC PS4 XOne

Biorąc pod uwagę stronę, na jakiej się pojawiła, zagadka do trudnych raczej nie należy.

Wczoraj otrzymaliśmy ogromy patch 2.2.2 do Rainbow Six Siege, a na oficjalnym profilu gry w serwisie Twitter pojawiła się tajemnicza grafika, przedstawiająca fragment napisu w języku chińskim.

Nietrudno było zatem skojarzyć, że owa grafika ma związek z trzecim sezonem Rainbow Six Siege, który przeniesie graczy do Hong Kongu. Lecz co konkretnie może oznaczać?

Na polskim forum Rainbow Six Siege opublikowano tę samą grafikę opatrzoną tytułem: To miał być raj na ziemi… Jeden z graczy na Twitterze napisał natomiast, że chiński napis znaczy po angielsku tyle, co Theme Park. Odpowiedni wątek poświęcony grafice rozkwitł również na forum Reddit, gdzie niektórzy użytkownicy sugerują, że napis zwiastuje nadchodzącą mapę sezonu trzeciego umiejscowioną w parku rozrywki. Możliwe, że dostaniemy nawet słynny Ocean Park w Hong Kongu lub lokację luźno opartą na wspomnianym miejscu. A skoro To miał być raj na ziemi…, lokacja będzie przypominała pobojowisko, zapewne po ataku terrorystycznym. Opuszczone karuzele, pogubione przez dzieciaki zabawki, poprzewracane stoliki…

Czy to właściwy tok myślenia? Czekamy na konkrety od Ubisoft i pierwszy trailer nowej mapy.

[AKTUALIZACJA]

Jeden z naszych czytelników zwraca uwagę, że rzeczywiście nowa mapa do Rainbow Six Siege przeniesie graczy do opuszczonego miasteczka. Screeny prezentujące rozkład elementów na mapie (z oficjalnej tablicy taktycznej gry) możecie zobaczyć w poniższej galerii:

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie