Będzie powiew świeżości w Rainbow Six Siege. Oto przyszłość gry

Będzie powiew świeżości w Rainbow Six Siege. Oto przyszłość gry
Newsy PC PS4 XOne

Drugi rok z Rainbow Six Siege powoli mija i jak można było się spodziewać, Ubisoft nie odstawia swojej strzelaniny na boczny tor. Firma ujawniła właśnie szczegóły trzeciego roku do RainbowSix Siege, w którym fani stawią czoła kolejnym wyzwaniom.

„Chciwość zostawiamy innym”. Świetna odpowiedź CD Projekt RED dotycząca Cyberpunk 2077!

Trzeci rok będzie podzielony na cztery sezony i zawierać będzie:

  • 8 nowych operatorów z najlepszych światowych jednostek antyterrorystycznych.
  • 2 zupełnie nowe mapy, we Włoszech i Maroku.
  • 1 odświeżoną mapę, z nowymi projektami i grafikami.

Trzeci rok rozpocznie się od Operacji Chimera. Dwoje operatorów z tego sezonu to specjaliści w sytuacjach zagrożenia biologicznego, dostępni także w trybach rywalizacji dla wielu graczy. Będą oni musieli zmierzyć się z ogromnym zagrożeniem w pierwszym w historii wydarzeniu współpracy w grze – Outbreak. Wydarzenie to będzie dostępne przez cztery tygodnie, bezpłatnie dla posiadaczy RainbowSix Siege. Pojawi się także unikatowa kolekcja elementów estetycznych, dostępna wyłącznie w czasie trwania wydarzenia.

Trzeci rok w Rainbow Six Siege

Pełne informacje o Operacji Chimera i Outbreak zostaną ujawnione w trakcie SixInvitiational 2018 w Montrealu. Więcej szczegółów na temat trzeciego roku poznamy wkrótce.

Przepustka trzeciego roku będzie dostępna do zakupu od 12 grudnia. Do tego czasu gracze będą mieli ostatnią szansę na zakup przepustki sezonowej drugiego roku, która zawiera nie tylko ośmioro operatorów (Mira, Jackal, Ying, Lesion, Eela, Dokkaebi, Vigil i Zofia), ale także serię unikatowych elementów personalizacji.

Źródło: Ubisoft, opracowanie własne

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie