Rainbow Six Siege – operacja Para Bellum nadchodzi!

Od pewnego czasu po sieci krążą niepotwierdzone informacje o kolejnej operacji w Rainbow Six Siege. Dzisiaj Ubisoft pokazuje pierwszą grafikę.

Ubisoft przygotowuje się do następnego sezonu w Rainbow Six Siege, zamieszczając na oficjalnym forum strzelaniny grafikę z łacińskim zdaniem si vis pacem, para bellum. To stare powiedzenie tłumaczone jako jeśli chcesz pokoju, przygotuj się na wojnę. Zwrot zawiera słowa para bellum, które były podawane w wyciekach jako nazwa nowej operacji. Wygląda na to, że rzeczywiście będzie to hasło nadchodzącego sezonu. Grafika ujawniona przez Ubisoft sugeruje, że dostaniemy mapę w jakiejś historycznej lokalizacji, lub podniszczonej willi.

Rainbow Six Siege

Rainbow Six Siege: Para Bellum – data premiery

Serwis PCGamesN spodziewa się, że premiera nowego sezonu nastąpi 5 lub 6 czerwca. Skąd takie domysły? Według powiadomienia w grze, ostatnią szansę na zdobycie aktualnej sezonowej skórki będziemy mieli właśnie 6 czerwca. Prawdopodobnie tego dnia nastąpi rotacja skórek sezonowych.

Ubisoft informuje na swojej stronie, że rozpoczynając od Sezonu 2 Roku 3, osprzęty głowy i uniformy będą dostępne tylko na czas trwania sezonu, w którym zostały wydane. Dzięki temu wpiszą się w obecny system sezonowych malowań broni. Pozwoli to również stworzyć długofalową, spójną strukturę w naszym sklepie, w którym oferta na każdy sezon będzie bardziej wyróżniona.

Operatorzy Rainbow Six Siege Para Bellum

Mieliśmy już przecieki o nowych operatorach w Rainbow Six Siege i możemy zakładać, że są to właśnie postaci szykowane na Para Bellum.

Alibi ma być (zgodnie z innymi, wcześniejszymi przeciekami, które także były zakodowane w plikach gry) operatorem wykorzystującym do walki w grze swój hologram. Miałoby to wiele wspólnego z nazwą operatora, przecież będąc widzianym gdzie indziej, niż na przykład na miejscu zbrodni, dysponuje się alibi. Sposób działania hologramu pozostaje jednak wciąż jedynie w domysłach.

Maestro jest jednak dużo bardziej enigmatyczny. Jedynie po uzbrojeniu na jego klatce piersiowej możemy mieć mgliste pojęcie, czym się będzie charakteryzował. Wcześniej odblokowane pliki donosiły także o tzw. kuloodpornych kamerach, jednak niekoniecznie musi być to wskazówka odnosząca się do drugiego, włoskiego operatora.

Tak mają wyglądać nowi włoscy operatorzy.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: