Rainbow Six Siege – nowe DLC Operation Velvet Shell nadciąga

Ubisoft ujawnia, kiedy zobaczymy nowy dodatek.

Deweloperzy świętują pierwszy rok rywalizacji w Rainbow Six Siege i wprowadzają nas powolutku w rozgrywki w ramach kolejnego roku. Czekają na nas nowi operatorzy, kolejne mapy i sporo emocji podczas rozgrywek turniejowych.

Ubisoft informuje, że najbliższy nowy dodatek do Rainbow Six Siege został nazwany Operation Velvet Shell. Zostanie on zaprezentowany światu podczas e-sportowej imprezy Six Invitational, która odbędzie się w dniach 3-5 lutego 2017 roku w kanadyjskim Montrealu. Pula nagród w zawodach to 200 tysięcy dolarów i jak zaznacza Ubisoft, to dotychczas największa kasa, o jaką powalczą gracze w Rainbow Six Siege.

Oczywiście nie każdy ma szansę wyjechać na turniej do Montrealu, dlatego pokaz dodatku Operation Velvet Shell będzie transmitowany na żywo np. na kanale Twitch oraz YouTube Ubisoftu.

Co znajdziemy w nowym dodatku? Jak deweloper informował już wcześniej (szczegóły przypominamy poniżej), pierwszy sezon drugiego roku rywalizacji przeniesie nas do Hiszpanii. Wraz z nim pojawi się nowa mapa oraz dwójka nowych operatorów. Wszystko mamy dostać już w lutym.

Polscy antyterroryści oraz mapa w Rainbow Six Siege!

Już w grudniu zeszłego roku Ubisoft podał trochę konkretów na temat drugiego roku rywalizacji w Rainbow Six Siege, które szczególnie cieszą, ponieważ mamy w nich duży polski akcent.

W Roku 2 Drużyna Tęcza zostanie wysłana do Hiszpanii, Hongkongu, Polski i Korei Południowej. Dla tych regionów pojawią się cztery nowe mapy i 8 nowych operatorów z zupełnie nowych oddziałów antyterrorystycznych. Zgodnie z podanym poniżej programem Rok 2 tradycyjnie będzie składał się z czterech sezonów, a w każdym z nich wprowadzimy jedną darmową mapę i dwóch nowych operatorów – tłumaczy deweloper na oficjalnej stronie Rainbow Six Siege.

Pierwsi dwaj nowi operatorzy zostaną wprowadzeni do gry w lutym 2017 roku, kolejni w maju, a ci z Polski pojawią się w grze w sierpniu, wraz z rozpoczęciem trzeciego sezonu Rainbow Six Siege.

Rainbow Six Siege
Rainbow Six Siege

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

20 Shares
Share20
+1
Tweet