Rainbow Six Siege – chcesz kupić taniej? Trwa promocja na Starter Edition

Rainbow Six Siege – chcesz kupić taniej? Trwa promocja na Starter Edition
Newsy PC Polecamy

Dobry sposób, by zapłacić mniej i zobaczyć, czy tytuł przypadnie do gustu.

Ubisoft organizuje kolejną akcję (mieliśmy już taką w czerwcu), w ramach której nabędziemy Rainbow Six Siege PC Starter Edition za mniejszą kasę. Kto chętny na takie wydanie strzelaniny, może po nią sięgnąć płacąc niecałe 15 euro, czyli około 65 zł. Promocja trwa do 11 października.

Jak czytamy na oficjalnej stronie Rainbow Six SiegeStarter Edition zawiera te same mapy, tryby rozgrywki, system awansu, opcje broni, zawartość dodatkową, serwery i opcje matchmakingu, co wersja standardowa – bez dodatkowych restrykcji i ograniczeń w poziomie rozwoju.

Wyjaśniono również, że nowi gracze, którzy dopiero teraz nabędą tę edycję, zyskają natychmiastowy dostęp do dwóch operatorów oraz 600 Kredytów R6 do wydania na dwóch kolejnych (lub inne elementy do odblokowania) – wedle ich wyboru. Początkowi operatorzy zostaną wybrani z grupy sześciu, w skład której wchodzą: Rook, Sledge, Ash, Fuze, Mute i Smoke, najlepiej nadający się dla debiutujących graczy. Dodatkowi operatorzy mogą zostać odblokowani w Starter Edition, po wydaniu 12,500 punktów Rozgłosu (w edycji standardowej próg ten wynosi 500-2,000 punktów).

Sięgając po Starter Edition otrzymasz dwóch operatorów , którzy będą wybrani z takiej oto szóstki.
Sięgając po Starter Edition otrzymasz dwóch operatorów , którzy będą wybrani z takiej oto szóstki.

Na koniec podkreślono, że Starter Edition działa także z Przepustką Sezonową, która zapewnia natychmiastowy dostęp do ośmiu operatorów, zaprezentowanych po premierze gry i dodanych do niej w ciągu roku 2016 (dostępnych także za 25,000 punktów Rozgłosu lub 600 Kredytów R6 (każdy z nich) – dotyczy to obu edycji gry). Dodatkowo, ci którzy chcieliby zwiększyć swoją pulę operatorów nieco szybciej, mogą brać udział w dziennych i tygodniowych wyzwaniach oraz korzystać ze zniżek dostępnych dla wszystkich graczy. Możliwe jest także dokonanie jednorazowego odblokowania wszystkich 16 operatorów za pakiet Kredytów R6 o wartości $35/€35.

To jak, ktoś skorzysta z okazji i dołączy do grona osób bawiących się przy Rainbow Six Siege?

Publiczne potępienie oszustów z Rainbow Six Siege? Ubisoft przypomina, jakie ma zasady

Francuski wydawca wziął się ostro za osoby, które uprzykrzają rozgrywkę uczciwym graczom w Rainbow Six Siege. Nowy system BattlEye wyłapuje delikwentów i nakłada na nich odpowiednią do przewinienia karę, lecz nie wszystkim takie postępowanie odpowiada. Czy powinna powstać dodatkowo czarna lista z nickami osób, które grają nie fair?

Ubisoft mówi NIE przypominając, jakimi zasadami się kieruje. – Karamy graczy łamiących regulamin poprzez stosowną karę wymienioną w zasadach użytkowania gry – karanie graczy poprzez publiczne potępienie nie jest techniką, którą stosujemy. Kara, jaka została nałożona na gracza i powód jej nałożenia są informacjami poufnymi i nie podajemy ich do wiadomości publicznej. W chwili obecnej nie ma informacji, które sugerowałyby, że ma się to zmienić. Zapewniam jednocześnie, że gracze są odpowiednio karani za swoje przewinienia – czy to przez system BattlEye czy też przez naszych specjalistów, którzy cały czas badają zgłoszenia naszej społeczności – podkreśla przedstawicielka Ubisoftu na oficjalnym forum wydawcy.

Jak zatem widzicie, kary są, lecz oszuści pozostają w cieniu.

Ubisoft ujawnia, ilu oszustów zablokowano przez tydzień

Pod koniec zeszłego miesiąca do Rainbow Six Siegetrafił BattlEye – aktywny system przeciwdziałający oszustwom po stronie klienta. Teraz Ubisoft podaje, jakie żniwo zebrało nowe zabezpieczenie.

Z satysfakcją ogłaszamy, że w pierwszym tygodniu pełnej integracji BattlEye, w pierwszej fali zablokowaliśmyponad 3800 oszukujących graczy czytamy na oficjalnej stronie Rainbow Six Siege. Co ciekawe, w przyszłości system może być jeszcze bardziej wydajny: BattlEye będzie nakładał blokady znacznie szybciej, także w czasie rzeczywistym. Wciąż mogą się zdarzać fale blokad z większym opóźnieniem, ale zwykle zablokowanie wykrytego oszusta nie powinno zająć więcej niż kilka dni.

Prowadzimy stałe prace nad systemem BattlEye, wprowadzając częste uaktualnienia w celu poprawy jakości wykrywania oszustw. W ujęciu długofalowym znacząco zmieni to sytuację – podkreśla architekt techniczny Rainbow Six Siege.

Deweloperzy podkreślają również, że zabezpieczanie gry systemem BattlEye to nie wszystko: W przyszłości będziemy podejmować wiele czynności mających na celu walkę z oszustami (niektóre z nich będziecie mogli zaobserwować w działaniu, inne pozostaną w cieniu), dzięki czemu będziecie mogli w pełni cieszyć się intensywną i konkurencyjną naturą rozgrywki, zachowując jednocześnie pewność, że wszystko odbywa się uczciwie.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie