Rainbow Six Siege – za wielkimi nowościami, wielkie problemy. Ubisoft już działa

Pojawienie się Operacji Chimera oraz wydarzenia Outbreak w Rainbow Six Siege oznacza niestety nowe problemy z grą. Zobaczcie, jakie błędy zostały już zgłoszone i jak reaguje deweloper.

Rainbow Six Siege otrzymało dopiero co ogromną aktualizację, którą rozłożyliśmy na części pierwsze w tej wiadomości. Wraz z tak dużymi zmianami w grze pojawiły się niestety pewne błędy oraz problemy, które od kilkunastu godzin zgłaszają gracze.

Poniżej możecie znaleźć listę problemów, które pojawiły się wraz z Operacją Chimera oraz implementacją trybu Outbreak. Ta lista zawiera niektóre z większych problemów, z którymi boryka się nasza społeczność po aktualizacji – czytamy na forum Ubisoftu. Deweloper w niektórych przypadkach zaczął już działać, zatem niektóre problemy niedługo zostaną rozwiązane.

Rainbow Six Siege – problemy i błędy po aktualizacji

Brakujące 4 darmowe Pakiety Epidemii
Będziemy rozpowszechniać darmowe Pakiety Epidemii już dziś. Gracze, którzy kupili już 50 Pakietów Epidemii, będą mogli przejść do “Conversion Hub” (zrzuty ekranu są w tym momencie wykonywane, aby pokazać wam proces, ale jest to do znalezienia w grze) i przekonwertować 4 Paczki Epidemii na 300 kredytów R6 każdy, w sumie otrzymując 1200 kredytów R6.

Ash Sidewinder Elite Skin
Już teraz rozpoczynamy dystrybucję skórki Ash Sidewinder Elite dla graczy. Odbędzie się to w turach po 1 milion, więc może to trochę potrwać, nawet jeśli twoi znajomi otrzymali swoje. Chcemy, aby wszystkie skiny zostały dostarczone do jutra rano.

Zakładka Kolekcji Outbreak
Niektórzy gracze napotykają błąd w momencie wejścia do zakładki kolekcji Outbreak. Pracujemy nad poprawką, ale nie mamy ETA. Dla tych, którzy ma to wpływ, nie ma to wpływu na pakiety epidemii lub same przedmioty. Nadal możesz wyposażyć dowolne przedmioty z kolekcji Outbreak z menu Operatora.

Damascus Steel Weapon Skin
Będziemy uruchamiać skrypt, aby przyznać skin wszystkim graczom posiadającym karnet na rok 3. Nie mamy ETA dla czasu uruchomienia tego skryptu. W tej chwili nie musicie już kontaktować się z obsługą klienta.

Pakiety Epidemii “znikają”
Niektórzy gracze zauważyli, że po otrzymaniu Pakietów Epidemii powracają do ekranu ekwipunku i zauważają, że brakuje im niektórych Pakietów Epidemii. Jeśli jesteś jedną z tych graczy, nie utraciłeś tych przedmiotów. Sprawdź zakładkę Kolekcji Outbreak i przedmioty z tych paczek będą właśnie tam. Jeśli nadal nie masz Pakietów Epidemi i dodatkowego przedmiotów w Kolekcji Outbreak, skontaktuj się z zespołem obsługi klienta Ubisoft tutaj.

Rozłączenia
Zdajemy sobie sprawę, że niektórzy z was doświadczają okresowych rozłączeń. Nasz zespół pracuje nad wyeliminowaniem pewnych załamań stabilności i będzie pracował nad nimi przez całą noc.

R6 Kredyty
Widzimy raporty graczy, którzy nie otrzymują kredytów R6 po zakupie. Prawdopodobnie wiąże się to z brakiem stabilności w naszym sklepie internetowym przez ostatnie 8 godzin. Kiedy to się ustabilizuje, twoje kredyty powinny być dostarczone.

Źródło: Ubisoft

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.