Jak wymienić panele boczne w PS5? PlayStation pokazało krok po kroku

PS5 - wymiana paneli bocznych
PS5

PlayStation udostępniło dziś krótki poradnik dotyczący wymiany paneli bocznych w PS5. Zobaczcie, jak dzięki kilku prostym ruchom możecie zmienić fragmenty obudowy.

Na poniższym nagraniu Ash z kanału PlayStation Access przedstawia cały proces od początku do końca. Wymiana jest niezwykle prosta, lecz należy pamiętać o kilku rzeczach.

Po pierwsze – odłączcie „Pleja” od prądu. Jeśli nie chcecie sobie lub konsoli zrobić krzywdy, lepiej jendak nie mieć styczności z zasilaniem. Usuńcie kable z tyłu sprzętu i przystąpcie do usunięcia okrągłej podstawki. Następnie połóżcie konsolę i ściągnijcie standardowe panele, pociągając od węższej strony PS5 w kierunku jej dolnej części. Następnie nałóżcie zamienniki tak, aby usłyszeć kliknięcie.

W chwili pisania tego tekstu alternatywne kolory paneli bocznych nie są jeszcze dostępne w sprzedaży w Polsce. Wygląda na to, że jeśli ktoś jest nimi obecnie zainteresowany, to a) musi je sobie sprowadzić b) musi poczekać, aż te trafią do polskiej dystrybucji. Na szczęście PlayStation zapowiedziało, iż w pewnym momencie te dość drogie kawałki plastiku (wycenione na 54,99 dolarów – ok. 220 zł) trafią do wszystkich regionów.

Czaicie się na któryś z dostępnych kolorów zamiennych paneli dla PlayStation 5?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie