PS5 PG

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

PS5 w pełnej krasie. Zobacz świetne zdjęcia konsoli

Japoński portal pochwalił się pięknymi zdjęciami PS5. Konsola prezentuje się naprawdę świetnie i trudno odmówić jej specyficznego uroku.

Pierwsi dziennikarze mieli już okazję zapoznać się z PlayStation 5. Relacje z użytkowania konsoli prezentują się naprawdę obiecująco, ale na tym nie koniec dobrych nowości.

Redaktorzy japońskiego serwisu 4Gamer zdążyli zrobić konsoli kilka naprawdę dobrych zdjęć. Nie wiem jak według Was, ale moim zdaniem nowy sprzęt Sony prezentuje się na nich o niebo lepiej, niż w oficjalnych prezentacjach.

Co ciekawe, błyszczący front konsoli jest w rzeczywistości granatowy, a nie czarny. Na zapowiedziach producenta wyglądał on zgoła inaczej i w efekcie na zdjęciach 4Gamer sprawia wrażenie mniej tandetnego.

Sama bryła sprzętu prezentuje się po prostu ładnie. Z pewnością nie przypadnie do gustu każdemu, a już na pewno nie miłośnikom minimalizmu. Widać tutaj wpływ gamingowych trendów na rynku sprzętu, choć PS5 zdaje się być nieco mniej krzykliwe względem chociażby komputerowych obudów „dla graczy”.

Warto zwrócić uwagę na kontroler DualSense, który również prezentuje się solidniej. Całość zdaje się być lepiej spasowana, bardziej przystosowana do większych dłoni i po prostu solidniejsza. Z drugiej strony nieco moich obaw budzą spusty R2 i L2, które mogą okazać się zbyt śliskie i w efekcie niewygodne.

Poniżej możecie zobaczyć galerię zdjęć PlayStation 5.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się