PS5 z kontrolerem DualSense

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Ranking 100 najpopularniejszych tytułów na PS5 za miesiąc lipiec. Gracze lubią strzelać

Na stronie PS-Timetracker.com pojawiła się lista produkcji, po które posiadacze PS5 sięgali w lipcu najczęściej. Zestawienie dotyczy prawie 7 tysięcy aktywnych użytkowników PS Network.

PS-Timetracker.com działa w następujący sposób: osoby, które chcą być brane pod uwagę w statystykach, dodają do znajomych w PSN specjalnego bota, który zaczyna mierzyć czas grania. Bot raz dziennie przesyła zebrane dane zainteresowanym. Aktualnie w projekcie bierze udział 6895 graczy. A oto, jak prezentują się ich osiągi na PS5 za ubiegły miesiąc.

Okazuje się, że najwięcej godzin – bo aż 19 283 – badani spędzili przy Call of Duty: Modern Warfare. Na wynik ten „zapracowało” 1270 osób. Natomiast na pojedynczą sesję fani poświęcili średnio 1 godzinę i 23 minuty.

Strzelaninę goni GTA V. Produkcją zainteresowały się w lipcu tylko o dwie osoby mniej, wysiadując przy niej łącznie 18 646 godzin. Za to pojedyncze podejście było nieco dłuższe niż w przypadku Modern Warfare, bo wynosiło średnio 1 godzinę i 40 minut. Podium zamyka CoD: Black Ops Cold War (18 292 spędzone godziny, 1328 graczy).

W czołówce najpopularniejszych tytułów na PS5 znalazły się też też takie pozycje jak FIFA 21, Fortnite i Destiny 2. Co ciekawe, grą, która może pochwalić się najdłuższymi pojedynczymi sesjami, jest Black Desert. Przy produkcji spędzano średnio po 3 godziny i 48 minut (73. pozycja w rankingu; tylko 35 graczy).

Zestawienie z wszystkimi 100 pozycjami prześledzicie na stronie Timetrackera. Poniżej pokazujemy natomiast listę 15 pierwszych gier. Powiększycie ją, klikając na screena.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się