Zostawcie to PS4, kupujcie PS5 – radzi Sony w nowym spocie

Olejcie to PS4 i kupujcie PS5 - zachęca Sony swoich klientów
Newsy PS4 PS5

W internecie pojawił się nowy spot reklamowy PS5. Sony zachęca w nim do olania tego starego PS4 i przejścia na nową technologię. Rychło w czas.

Słuchajcie, Panie i Panowie z Sony: zapewne wielu graczy zrobiłby to nawet wcześniej, gdyby nie tragiczna dostępność sprzętu przez jakieś dwa lata od jego debiutu. Ceny wystrzeliły w kosmos, ale sytuacja ma się poprawić. W zasadzie to już się poprawia.

PS5 lepsze, więc czemu jeszcze siedzicie przy PS4?

Japończykom nie umknął fakt, iż PlayStation 5 trafia już na półki sklepowe, a klienci mają w końcu jakiś wybór także pod kątem ceny. Sytuacja jest lepsza również w Polsce, a to zasługa m.in. produkcji większej liczby egzemplarzy konsoli. Z tej okazji w internecie pojawił się nowy spot reklamowy zachęcający nas do przejścia z PS4 na PS5 właśnie.

Jak tak oglądam sobie tę reklamę, ciężko mi nie odnieść wrażenia, że całość zbudowano głównie na tym, aby wyprzedać obecną iterację PlayStation 5 tuż przed premierą „drugiej generacji”. Plotki o wersji Slim czy Pro są popularne od dawna, ale w tym roku praktycznie na pewno otrzymamy ich potwierdzenie.

Co ciekawe, znany insider twierdził niedawno, iż nie jest to specjalnie ulepszony sprzęt i z pewnością nie chodzi o wersję „Slim”. Jego zdaniem Sony zadbało o szereg poprawek. Głównym celem firmy jest jednak unifikacja produkcji sprzętu, aby było taniej, wydajniej i szybciej. W praktyce oznacza to, że pojawi się jeden model konsoli z odłączanym czytnikiem płyt. Wtedy jednak obecna „generacja” zniknie, a przecież Sony nie chciałoby na tym stracić. Dlatego też takie zachęty na pozostawienie PS4 w tyle nawet nie dziwią.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie