PS5 - DualSense z AstroBotem

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Tagi:

Nowe gry na PS5 i PS4. Na PlayStation zmierzają mocne produkcje

Posiadacze PS5 i PS4 mogą szykować się na mocny tydzień z grami. Na konsole Sony zmierza parę naprawdę mocnych produkcji.

Początek maja jest ostatecznym zwiastunem kończącej się posuchy wśród premier gier. W najbliższych dniach zdecydowanie będzie w co grać i PlayStation postanowiło zaprezentować debiuty z tego tygodnia. Nowe produkcje będą mogli sprawdzić zarówno posiadacze PS4, jak i osoby, którym udało się już wyhaczyć next-gena od niebieskich.

Zaczynamy na spokojnie, bo od Skate City. Dostępna wcześniej na Apple Arcade produkcja wreszcie zawita na konsole i umili czas fanom jazdy na desce. Już 6 maja będzie nam dane poskakać po różnorakich torach rozsianych po całym świecie. Fani takich pozycji zdecydowanie powinni mieć Skate City na oku.

Jeśli złożyliśmy preorder, 7 maja, czyli 3 dni przed oficjalną premierą, będzie nam dane zagrać w Hood: Outlaws & Legends. To kooperacyjna produkcja, która wsadza graczy w buty różnorodnych banitów, których celem jest wykonywać napady. Poza wrogami sterowanymi przez komputer, w realizacji celu przeszkodzą nam też gracze z przeciwnej bandy.

A na koniec, największy debiut nadchodzących dni. Po długim czasie oczekiwania, 7 maja zagramy w Resident Evil Village. Świeżutkiego tytułu Capcom nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Każdy miłośnik horroru doskonale wie, czego się spodziewać. Oby nowy Resident spełnił oczekiwania graczy.

Nie zapomnijcie, że możecie też odebrać już gry z nowej oferty PS Plus. Sony zadbało o całkiem różnorodny zestaw produkcji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się