Nowa funkcja w PS5, dzięki której zgarniemy gotówkę, konsole i inne nagrody

PS5 z nową funkcją. Dzięki PlayStation Tournaments zgarniemy nagrody
Newsy PS4 PS5

Już wcześniej zapowiadane PlayStation Tournaments wystartowało. Gracze mogą liczyć na sporo różnych nagród, o ile oczywiście zechcą o nie zawalczyć.

PlayStation już wcześniej zapowiadało chęć aktywizacji użytkowników do brania udziału w internetowych rozgrywkach w wielu popularnych grach wideo. Firma zauważyła rozwój esportu przez ostatnie lata, więc zdecydowała się w końcu działać. Na oficjalnym blogu PlayStation czytamy o zupełnie nowej funkcji i możliwości dla graczy – Tournaments!

Nowe doświadczenie usprawnia rozgrywkę dzięki krótszemu czasowi trwania turnieju, bezproblemowemu zapisywaniu się na konsoli, łatwemu odkrywaniu turniejów, zupełnie nowemu interfejsowi użytkownika, aktualizacjom meczów w czasie rzeczywistym i innym usprawnieniom, które usuwają typowe bariery w grze online.

– czytamy na blogu firmy

PS5 i PS4 z PlayStation Tournaments

Nowa opcja pozwala graczom na branie udziału w rywalizacyjnych potyczkach z nagrodami na PS5. Dzięki temu fani konkretnej produkcji, o ile tylko organizowany jest turniej, będą mogli zmierzyć się z innymi. Obecnie rozpoczęto stosowne wydarzenia w Guilty Gear – Strive, NBA 2K23 oraz FIFA 23. Sony zachęca do „grania i rywalizowania o nagrody w różnych wydarzeniach specjalnych, wyzwaniach, konkursach z listą liderów i nie tylko, z globalną społecznością PS5”.

Między 1 grudnia 2022 a 31 stycznia 2023 roku możemy wziąć udział w wyzwaniach Win-A-Thon na PS5 lub PS4.

Odnieś sukces w każdym turnieju kwalifikującym się do Win-A-Thon, a zwycięstwo to zostanie zaliczone do Twojego ogólnego rankingu w regionalnej tabeli liderów. Kiedy wyniki zostaną podsumowane pod koniec stycznia, wszyscy gracze z największą liczbą punktów wygrają wspaniałe nagrody.

– ogłasza PlayStation

Wspomniane tu nagrody to m.in. konsole PS5, nagrody pieniężne oraz kontrolery DualSense Edge lub słuchawki Pulse 3D.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie