PS4 Pro i PS4 dostaną nowe akcesoria – DualShock, słuchawki, kamera i podstawka

PS4 Pro i PS4 dostaną nowe akcesoria – DualShock, słuchawki, kamera i podstawka
Newsy Polecamy PS4 Technologie

Zobaczcie, jak prezentują się nadchodzące gadżety.

Wczorajszy dzień przyniósł ze sobą nie tylko oficjalną zapowiedź PlayStation 4 Slim oraz ujawnienie PS4 Pro, które będzie mocniejszym modelem obecnej konsoli. Dopalona czwórka posiada na pokładzie usprawniony system GPU oraz CPU, pozwala na granie w rozdzielczości 4K i odznacza się wsparciem dla technologii HDTV, HDR oraz gogli wirtualnej rzeczywistości PlayStation VR. Specyfikację techniczną PS4 Pro znajdziecie tutaj.

Japoński gigant ujawnił również nową linię akcesoriów do PlayStation 4 Pro, które zadziałają również z obecną wersją sprzętu. Mamy przede wszystkim nową wersję pada DualShock 4, który kupimy za 59 euro. Kontroler będzie sprzedawany w trzech wersjach kolorystycznych (czarny, czerwony, niebieski) i pojawi się w nim nowe podświetlenie na części panelu dotykowego. Świecący pasek będzie mógł spełniać dodatkowe funkcje w grach, np. informować nas o stanie zdrowia wirtualnego bohatera. Odświeżony DualShock 4 posiada również wsparcie dla technologii USB 3.0.

Nowy  DualShock 4 dla PS4, PS4 Slim i PS4 Pro

Kolejnym przedstawionym akcesorium jest kamera o cylindrycznym kształcie, która również ma kosztować 59 euro. Sprzęt został skonstruowany specjalnie z myślą o PlayStation VR,

Nowa kamera dla PS4, PS4 Slim, PS4 Pro i PS4 VR

Kamera PlayStation
Kamera PlayStation
Kamera PlayStation
Kamera PlayStation

Jest również podstawka, dedykowana PlayStation 4 Slim oraz PS4 Pro, która pozwoli ustawić sprzęt w pionie.

Podstawka dla PS4 Slim i PS4 Pro

Podstawka dla PS4 Slim i PS4 Pro
Podstawka dla PS4 Slim i PS4 Pro
Podstawka dla PS4 Slim i PS4 Pro
Podstawka dla PS4 Slim i PS4 Pro

Na koniec mamy nowiuteńki headset, który zadziała z każdym modelem PlayStation 4. Co ciekawe, posiada on wsparcie dla dźwięku 7.1. Będzie też wysuwany mikrofon z redukcją szumów, a w zestawie znajdziemy również kabel z wtyczką 3,5 mm, dzięki czemu zestaw zadziała ze smartfonami i innymi urządzeniami przenośnymi. Za słuchawki zapłacimy 179 euro.

Nowe słuchawki dla PS4, PS4 Slim i PS4 Pro

Jak podobają się Wam nowe gadżety od Sony? Czekamy na komentarze i opinie!

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie