Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

PS4 firmware 7.00 – oto najważniejsze zmiany po aktualizacji

Trwają testy nowej aktualizacji dla PlayStation 4, która ma ulepszyć działanie sprzętu. W jaki sposób?

Aktualizacja firmware 7.00 dla PlayStation 4 jest właśnie testowana przez wybranych graczy. Wszystko po to, aby dopiero po testach, wypuścić nową wersję firmware dla konsoli Sony. Zmiany które japoński producent chce wprowadzić, są znaczące i obejmują kilka aspektów działania sprzętu.

Przede wszystkim możliwe stanie się organizowanie imprezy dla 16 graczy, co zwiększy możliwości rozgrywki w sieci. Ponadto usprawnione zostaną rozmowy głosowe, natomiast nie wiadomo w jaki sposób. Czy chodzi tylko o jakość, czy o dodatkowe elementy – tego dowiemy się w późniejszym czasie.

To jednak nie wszystko. Gracze mają otrzymać możliwość personalizacji HDR, a także instalacji systemu bez resetowania urządzenia.

Firmware 7.00 będzie można pobierać za dwa tygodnie. Do tego czasu mamy nadzieję, że Sony przygotuje stabilną wersję.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%