PS Plus czerwiec 2021

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

PS Plus do zmiany przed premierą PS5. Czego oczekujecie?

Sony rozsyła posiadaczom PlayStation 4 ankietę z pytaniami o PS Plus. Jeszcze przed premierą PS5 usługa może się znacznie odmienić.

PS Plus jest z nami od 2010 roku i do usługi trafiło naprawdę sporo gier (tutaj spis wszystkich!). Teraz czas na zmiany, które Sony chce wprowadzić jeszcze przed debiutem swojej nowej konsoli, która pojawi się w sprzedaży pod koniec tego roku. Japończycy pytają, jak ma wyglądać PlayStation Plus na PS5?

PS Plus – jakich zmian oczekujecie?

Sony rozsyła ankietę wybranym graczom z pytaniami dotyczącymi PS+ (dzięki PSU). Chodzi o poziom zadowolenia z usługi oraz jej dalszy rozwój. Jesteśmy ciekawi Waszej opinii – co podoba się Wam w PlayStation Plus, a co powinno zostać zmienione/zlikwidowane?

Zaproszenie do rozwiązania ankiety PS Plus.

Zachęcamy przy okazji do przeczytania naszej publikacji o możliwej przyszłości usługi. Jak pisaliśmy: Możliwy jest scenariusz wprowadzenia dwóch abonamentów, o czym zresztą spekulowano rok temu w mediachPS Plus Premium z dostępem do gier na PS5 i najnowszych hitów? Czemu nie. W końcu taką formę subskrypcji stosuje już EA w przypadku Origin Access, które nie waha się oferować Access Premier za 419 zł rocznie, obok modelu Basic za 79 zł rocznie. To prawie dwa razy więcej niż za PS Plus. Wprowadzenie podobnej oferty ze strony Sony jest tym bardziej prawdopodobne, bowiem premiera PS5 pozwoli dodatkowo uargumentować chęć przedstawienia dodatkowej opcji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się