PS Plus wrzesień 2021

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

PS Plus na wrzesień 2021 już dziś. Sprawdźcie ofertę i odbierzcie gry

Poznaliśmy pełną ofertę PS Plus na wrzesień 2021 i jest ona dostępna już od teraz. Jest bardzo dobrze i trzeba przyznać, że Sony postarało się, aby nowe gry przypadły do gustu wielu osobom. Oto pełen zestaw wrześniowych tytułów, który możecie już odebrać.

Oferta PS Plus na wrzesień 2021:

  • Overcooked! All You Can Eat (PlayStation 5)
  • Hitman 2 (PlayStation 4)
  • Predator: Hunting Grounds (PlayStation 4)

Powyższy zestaw powinien być już dostępny do odebrania dla każdego. Miejcie na uwadze, że jeśli nie możecie jeszcze dodać powyższych gier do biblioteki, być może musicie chwilkę poczekać lub zrestartować konsolę. PS Store czasem po prostu nie zdąży się odświeżyć, kiedy Sony udostępni gry dla Plusowiczów.

Zazwyczaj nowa oferta wchodzi życie około godziny 17:00 czasu polskiego. Termin ten lubi się jednak zmieniać i niektóre tytuły mogą być dostępne troszkę wcześniej lub później. W tym przypadku jednak otrzymaliśmy gry wyjątkowo wcześnie. Nie pozostaje nic innego, jak tylko się cieszyć.

Jeśli szukacie abonamentu w dobrej cenie, śledźcie nasz dział z promocjami. Często pojawiają się na nim korzystne oferty na PlayStation Plus. Niektóre są dostępne tylko dla naszych czytelników.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się