PS Plus w promocji za 152 zł. Abonament na rok

Chcecie tanio przedłużyć abonament PlayStation Plus lub kupujecie go po raz pierwszy? Subskrypcja na 12 miesięcy za 152 zł to naprawdę dobra opcja. Zyskujecie granie online i darmowe gry na PS4. Oferta PS Plus luty 2020 to aż pięć tytułów do ogrania.

Standardowa cena za roczny abonament PS Plus to 240 zł, lecz zawsze można skorzystać z ciekawych promocji, które proponuje choćby sklep Eneba. Obecnie 12 miesięczna subskrypcja jest tam wyceniona na 152 zł z groszami, jeśli skorzystacie z kodu rabatowego dla naszych czytelników – “PlanetaGracza“. Do ostatecznej kwoty dochodzi niewielka prowizja za płatność (około 3 zł w przypadku wybrania opcji Przelewy24). To jedna z najniższych cen na PS+ ostatniego czasu, zatem warto rozważyć zakupy. W opisywanej ofercie jest roczny Plus na region Polski, a klucz dostajemy na maila po dokonaniu wpłaty. Chętni? Oto link:

Kod nie tylko aktywuje Plusa na nowych kontach, lecz służy również do przedłużenia już posiadanego abonamentu. O zaletach posiadania subskrypcji rozpisywać się specjalnie nie trzeba, zatem przypominamy tylko darmowe gry na luty.

PlayStation Plus luty 2020 – gry na PS4

  • BioShock: The Collection (3 gry w zestawie),
  • The Sims 4
  • Firewall Zero Hour

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: