Nowa wersja PS Plus ma zaoferować kilkaset gier w jednym z progów. Nieoficjalne szczegóły i ceny

PS Plus - logo - gold - PG
PS4 PS5

O nowym wcieleniu PS Plus słyszymy już od paru miesięcy. Do sieci wyciekają wstępne szczegóły i właśnie udostępniono kolejne nieoficjalne konkrety.

Wieściami podzielił się dziennikarz Jeff Grubb na łamach podcastu Giantbomb (transkrypcja dzięki VGC). Grubb na wstępie zaznaczył, że nowa wersja Plusa jest już bardzo blisko premiery.

Jak wspominano wcześniej, nowy PS Plus ma oferować trzy progi: Essential, Extra, Premium. Oczywiście za każdy z nich zapłacimy inną cenę: Essential ma kosztować 10 dolarów, Extra 13 dolarów, a Premium 16 dolarów – zaznaczę, że to ceny za wykupienie miesięcznego dostępu do usługi, a nie dłuższej subskrypcji.

Próg Essential rzekomo zaoferuje to, co znamy z dzisiejszego PlayStation Plus. Mowa więc o comiesięcznej dostawie gier, dostępie do rozgrywki online, specjalnych zniżkach oraz być może PlayStation Plus Collection i Video Passie.

Ciekawiej robi się w przypadku progu Extra. Mamy dostać w nim dodatkowo katalog 250 lub 300 gier, które będziemy mogli pobrać na swoją konsolę. Nie wiemy jeszcze czy będą tam zawarte tytuły ekskluzywne PlayStation.

Najbogatszy próg, Premium, to już spora paczka zawartości. Podobno dostaniemy w nim wersje testowe nowych gier (jak w EA Play), możliwość rozgrywki w chmurze, gry dodawane co miesiąc oraz… dostęp do klasycznych produkcji. Niestety Jeff Grubb nie wie czy mowa o grach ze wszystkich starszych konsol Sony

Pamiętajcie, że powyższe wieści to nadal nic oficjalnego. Niemniej Jeff Grubb jest bardzo wiarygodnym informatorem, który wielokrotnie potwierdził swoją rzetelność. Co więcej, podobne informacje udostępniał wcześniej inny znany dziennikarz, Jason Schreier. Nie zmienia to faktu, że plotki należy przyjmować z dystansem.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie