PS Plus na 12 miesięcy i doładowanie PSN na 100 PLN znacznie taniej z naszym kodem rabatowym

PS Plus na rok i doładowanie PSN - złote monety
PS4 PS5

Weekend – dla jednych czas na odpoczynek, dla innych czasem są to dni i do pracy. Dla Czytelników PlanetaGracza.pl znaczy to coś jeszcze – kod rabatowy do sklepu Eneba, z którym m.in. zakupicie taniej doładowanie PSN na 100 PLN i roczny dostęp do subskrypcji PS Plus.

Ważne – kod rabatowy jest przeznaczony tylko i wyłącznie dla naszych Czytelników i zadziała po przejściu do sklepu Eneba przy pomocy linków poniżej. W przypadku ewentualnych problemów rekomendujemy w pierwszej kolejności skasować pliki ciasteczek i/lub spróbować powtórzyć proces w trybie incognito.

Kod rabatowy obowiązuje do 21 lutego, do godziny 11:00.

Nie wiecie, jak skorzystać z kodu rabatowego w sklepie Eneba? Przykładową instrukcję znajdziecie w tym miejscu.

Uwaga – wszelkie kwoty podane w tym tekście obowiązują w momencie publikacji i zawierają prowizję naliczoną przez Przelewy24. Kwoty, które wyświetlą się w Waszych wirtualnych koszykach mogą się minimalnie różnić od cen wypisanych powyżej. Wynika to ze względu na wahania kursu euro oraz ilość dostępnych kluczy u sprzedawców.

Chcecie więcej świetnych promocji? W takim razie zachęcamy zaglądać do Działu Promocji (no kto by się spodziewał?). Regularnie publikowane są tam najciekawsze gamingowe oferty, dzięki którym niejednokrotnie masa naszych Czytelników zaoszczędziła nawet kilkadziesiąt złotych.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz,
nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu

PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie