Co za straszne gry szykuje Sony w PS Plus październik 2022?

ps-plus-pazdziernik
Newsy PS4 PS5

W tym tygodniu poznamy szczegóły dotyczące oferty PS Plus październik 2022 i choć w sieci nie pojawiły się żadne przecieki, to ja wiem, czego chcę. Czegoś strasznego.

Oferta PS Plus na październik w zasadzie co roku ma to do siebie, że w jakimś stopniu nawiązuje do Halloween. Mam nadzieję, że tradycji stanie się zadość i tym razem przestraszymy się na dobre. Oby tylko nie… ze słabych gier.

PS Plus październik 2022 – na Halloween chcę zniszczyć Ziemię

Jestem ciekaw, jakie gry w październikowym Plusie chcielibyście ograć z okazji Halloween. Ja poproszę o świetny remake Destroy All Humans!. Posiadacze konsol Microsoftu mogą ogrywać ten tytuł w ramach Xbox Game Pass, więc byłoby miło, gdyby strzelanka też na PlayStation była dostępna w ramach abonamentu.

Marzeniem jest również Dino Crisis z PS1 w kolekcji klasyki, która jest dostępna dla subskrybentów PS Plus w wariantach Extra oraz Premium. Mieliśmy już “błąd” z dinozaurami we włoskim Plusie, więc kto wie, może był to niechcący zwiastun wrzucenia gry do usługi? Październik jest ku temu idealny.

Oficjalnie już w środę…

Sony przedstawi ofertę PS Plus na październik 2022 już niedługo – 28 września około godziny 17:30 (choć zdarza się, że listę publikują wcześniej). Jestem ciekaw, jakie tytuły Wam się wyśniły. Dajcie znać w komentarzach! A kto ogrywa jeszcze tytuły z września, może pobierać za darmo nową zawartość do jednej z obecnych plusowych gier. O szczegółach pisaliśmy w tej wiadomości.

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie