PS Plus październik 2022. Oto gry, które typuje społeczność PlayStation

PS Plus z milionowymi spadkami użytkowników od premiery nowej wersji
Newsy PS4 PS5

Ujawnienie oferty PS Plus październik 2022 już jutro po południu. Ciekawe, czy zobaczymy na liście jakieś gry na PS5 i PlayStation 4, które wymarzyli sobie fani konsol.

Oferta PS Plus październik 2022 coraz bliżej i dzieli nas od niej dosłownie kilkanaście godzin. Tymczasem na forum Reddit wzięto się do typowania gier, zatem zobaczmy, na co liczy społeczność.

PS Plus październik 2022 – najwięcej osób chce…

Co komentarz to inne „chciejstwa”, ale kilka tytułów szczególnie przewija się w typach graczy. Po pierwsze, sporo osób widziałoby na swoim dysku twardym odświeżonego Alana Wake’a. W taki scenariusz nie wierzę, ponieważ gra debiutuje 5 października, a nie 4 października, kiedy to oferta wchodzi w życie. Poza tym, Sony jasno dało do zrozumienia, jak podchodzi do premier w PlayStation Plus.

Kolejny tytuł powtarzany jak mantra, to The Order: 1886. Tutaj podpisuję się obiema rękami (i nogami), ponieważ ta produkcja jak najbardziej wpisałaby się w halloweenowo-straszną ofertę na październik, na którą mocno liczę.

Dalej mamy Cuphead oraz retro odsłony Dino Crisis i Resident Evil. Te dwie ostatnie serie mogłyby zasilić katalogi klasyki dostępne w PS Plus Extra oraz Premium.

Gry PS Plus na październik – dokładny termin ujawnienia

Jestem ciekaw, jakie gry na PS5 i PlayStation 4 Wy typujecie. Sony poda oficjalną listę 28 września około godziny 17:30. Nowe tytuły będziemy mogli dodawać do biblioteki od pierwszego wtorku miesiąca, czyli od 4 października.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie