PS Plus i doładowanie - Eneba - PG

Michał Wieczorek

Od najmłodszych lat pasjonat game devu i miłośnik gier Nintendo. Oprócz tego hobbistycznie kolekcjonuje dużo niepotrzebnych, geekowskich gadżetów. Co drugi weekend student game designu.

0 komentarzy

PS Plus na rok za 165 zł i doładowanie PSN na 100 PLN za 80 zł z kodem rabatowym

Tęskniliście za promocjami na doładowanie PSN na 100 PLN i PS Plus na rok? Na szczęście wraz ze sklepem Eneba przygotowaliśmy kolejną akcję promocyjną, która pozwoli Wam sporo zaoszczędzić.

Ważne – kod rabatowy zadziała jedynie po przejściu do sklepu Eneba przy pomocy poniższych linków i jest przeznaczony wyłącznie dla Czytelników PlanetaGracza.pl. Gdyby kod z jakiegoś powodu nie został naliczony, spróbujcie powtórzyć proces w trybie incognito i skasujcie pliki ciasteczek.

Kod rabatowy jest ważny do 10 stycznia 2022 roku, do godziny 10:00. Uwaga, poniższe ceny obowiązują w momencie publikacji tekstu. Później mogą się minimalnie różnić ze względu na wahania kursu Euro.

Przykładową instrukcję użycia kodu rabatowego znajdziecie tutaj.

PS Plus pozwala graczom PlayStation cieszyć się w wielu grach rozgrywką multiplayer, zapisami w chmurze, specjalnymi ofertami i zniżkami w PS Store, a także otwiera drogę do zgarnięcia comiesięcznych produkcji kompletnie za darmo. Brzmi jak rarytas, a z naszym kodem promocyjnym jeszcze bardziej tak jest.

Z doładowaniem PSN na 100 PLN jesteście w stanie doładować swoje konta, aby np. zakupić gry wideo w sklepie PS Store. Często tam możecie natrafić na wiele promocji, co pozwoli jeszcze taniej nabyć upragnione produkcje. W połączeniu ze specjalnymi rabatami dla PS-Plusowiczów zaoszczędzicie jeszcze więcej.

Drogi Czytelniku!
Niektóre z naszych tekstów zawierają linki afiliacyjne. Jeśli w nie klikniesz, nie ponosisz żadnych kosztów, ale przyczyniasz się do rozwoju całego portalu
PlanetaGracza.pl. Dziękujemy za wsparcie!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się