DoGRYwka – PS Plus na maj 2022 ujawniony, Call of Duty traci graczy, a Xbox Series sprzedają się lepiej od PS5

DoGRYwka
PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Oto najnowsza DoGRYwka. Mamy dla Was ujawnienie oferty PS Plus na maj 2022, wieści o sprzedaży konsol Xbox Series i zaskakującą informację o spadku popularności gier z serii Call of Duty.

Doczekaliśmy się ogłoszenia oferty PlayStation Plus na maj. W przyszłym miesiącu odbierzemy między innymi grę FIFA 22 oraz dwa mniejsze tytuły: kooperacyjną przygodę z wikingami oraz bardzo udanego roguelite’a.

Activision ujawniło, że seria Call of Duty straciła 50 milionów graczy w ciągu roku. W marcu 2021 roku w produkcje z cyklu angażowało się około 150 milionów osób, a teraz podano, że seria posiada „tylko” 100 milionów aktywnych graczy.

Microsoft pochwalił się sporym sukcesem. Konsole Xbox Series w zeszłym kwartale wyprzedziły pod względem sprzedaży PlayStation 5. To pierwsza taka sytuacja od chwili premiery najnowszej generacji konsol.

Sprawdźcie, czy nic Was nie ominęło.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie