Kolejne klasyki z nowego PS Plus dostały trofea. Lista rośnie

PS Plus listopad 2021 - logo i kontrolery dualsense
Newsy PS4 PS5

Premiera PS Plus w Azji pomogła w potwierdzeniu kolejnych klasycznych gier z trofeami. Łowcy platyn będą mieli co robić po premierze usługi.

Wcześniej oficjalnie potwierdzono, że możliwość zdobycia platynowego trofeum pojawi się w Syphon Filter od Bend Studio. Teraz azjatyckie PlayStation Plus ujawnia, że do grona klasycznych gier z cennymi trofeami do zdobycia dołączają: I.Q.: Intelligent Qube, Hot Shots Golf, Ape Escape (z osobną listą na PS4 oraz PS5) i Wild Arms. Oczywiście lista nie jest ostateczna i niedługo najpewniej przekonamy się, jakie kolejne tytuły zyskają swoje pucharki.

Warto zaznaczyć, że niektóre gry (podobnie jak Ape Escape) mogą mieć podwójne listy trofeów. Jeśli zdobędziecie komplet na PS4, będziecie mogli wbić kolejną platynę na PS5… oczywiście jeśli starczy Wam cierpliwości.

Oczywiście nie każda gra z ery PS1 i PS2 otrzyma wsparcie trofeów. Na ten moment nie znamy dokładnej zasady decydującej o tym, które gry otrzymają osiągnięcia, a więc ciężko wytypować listę produkcji, w których pojawią się pucharki do zdobycia. Spodziewałbym się, że funkcję dostanie większość najpopularniejszych klasyków od studiów Sony oraz wybrane produkcje zewnętrznych deweloperów. Póki co trzeba uzbroić się w cierpliwość i zaczekać na kolejne ogłoszenia.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie