PS Plus Essential na lipiec z czwartą grą, ale tylko w niektórych regionach

PS Plus listopad 2021 - logo i kontrolery dualsense
Newsy PS4 PS5

Subskrybenci PS Plus Essential z niektórych zakątków świata będą mogli cieszyć się dodatkową grą do odebrania. Sony nieco wzbogaciło ofertę w paru krajach.

W lipcowej ofercie subskrypcji Essential możemy (w większości regionów) odebrać trzy gry. Zuby Tech podaje jednak, że gracze z Chin, Japonii i innych wybranych regionów Azji dostaną dodatkowo pewien inny tytuł.

Gracze z wymienionych krajów otrzymają dostęp do gry Zero Strain, która dołączy do Crash Bandicoot 4: It’s About Time, Arcadegeddon i The Dark Pictures Anthology: Man of Medan. Nie jest to może wielki hicior, ale jednak zawsze to dodatkowy tytuł do odebrania.

Co ciekawe, gracze z Korei Południowej również otrzymają Zero Strain, ale tytuł ten zastąpi Crash Bandicoot 4: It’s About Time. Nie podano oficjalnych powodów takiej wymiany.

Zero Strain jest szalenie dynamiczną strzelanką shoot ’em up z widokiem izometrycznym, która dodatkowo zawiera elementy gier strategicznych i MOBA. Gracze siadają za sterami statku i ścierają się z zastępami przeciwników w piekle pocisków. Produkcja ta trafiła do PS Store w 2020 roku i zebrała głównie pozytywne oceny.

To nie pierwszy raz, kiedy Sony modyfikuje ofertę Plusa w niektórych regionach. Gracze z Azji stosunkowo często otrzymują lekko zmieniony względem Europy i USA zestaw gier w ramach abonamentu.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie